autoservis

ZAJISTÍME PRO VÁS PNEUSERVIS I AUTOSERVIS

SLUŽBY AUTOSERVISU

Vaše auto vyžaduje péči a pokud se mu jí dostane bude Vám dobře a dlouho sloužit.

SERVISNÍ PROHLÍDKY

Rádi Vám provedeme pravidelnou servisní prohlídku Vašeho vozu. Objednejte se do AS Pneucare, kde Vám naši mechanici vymění motorový olej, filtry, brzdovou kapalinu a zkontrolují stav autobaterie. Zkontrolujeme ale i výfuk, tlumiče, anebo provedeme drobné opravy od výměny stěračů až po výměnu žárovek.
Nechte si u nás zkontrolovat i stav brzd, brzdových kotoučů a destiček a nezapomínejte na GEOMETRII.
Pokud využíváte služeb našeho pneuservisu, už nás dobře znáte a víte, že Vám pneumatiky přezujeme, uskladníme, opravíme, nebo navrhneme jejich výměnu..

RENOVACE KOL

V případě oděrek a odřenin na Vašich hliníkových kolech Vám navrhneme a provedeme odbornou opravu (leštění, rovnání, zavaření a lakování).


ZAVAŘENÍ PRASKLIN U HLINÍKOVÝCH KOL

Časté dohušťování nemusí být vždy způsobeno závadou na pneumatice. V některých případech se může jednat o defekt ráfku hliníkového kola. Takovou závadu opravíme tím, že prasklinu svaříme a hliníkový disk následně vyrovnáme.

ROVNÁNÍ HLINÍKOVÝCH KOL

Tato forma opravy je vhodná, pokud je hliníkové kolo zdrojem vibrací a chvění, které se přenášejí do volantu. Taková jízda ovlivňuje Váš komfort za volantem, ale také poškozuje ložiska kol, ramena a tlumiče.

LEŠTĚNÍ A LAKOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH KOL

Pokud jste si odřeli Vaše kola u obrubníku, ještě to neznamená, že musíte nutně kupovat nová. Máme pro Vás rozhodně levnější řešení.
Rozsah poškození odborně posoudíme a navrhneme Vám možnosti opravy. Ve většině případů se provede oprava jen na poškozené části kola. V případě nutnosti opravíme kolo celé.
Rozsah prací opravy hliníkových kol předem stanoví naši mechanici na základě posouzení defektu.


GEOMETRIE

Rádi Vám zkontrolujeme i geometrii náprav na profesionální sestavě „Hunter 3D“. Seřizování provádějí jen vyškolení technici. Se správnou geometrií Vašeho vozu šetříte investice do dílů řízení a dbáte na svou bezpečnost. Podrobnější informace o měření geometrie naleznete na našich stránkách měření geometrie.

PROHLÍDKA VOZU PŘED STK

Objednejte se k nám na servisní kontrolu před STK, anebo nechte její zařízení kompletně na nás. V případě potřeby Vám můžeme výhodně zapůjčit náhradní vůz.

JAKOU KONTROLU ZAHRNUJE PROHLÍDKA STK

 • kontrola identifikace údajů vozidla
 • kontrola povinné výbavy
 • kontrola čelních a bočních skel, ostřikovače a zrcátek
 • kontrola osvětlení
 • kontrola brzdové soustavy
 • kontrola vůle v řízení a nápravách
 • kontrola stavu podvozku
 • kontrola výfukové soustavy
 • kontrola stavu pneumatik (hloubka dezénu)
 • kontrola stavu karosérie (koroze)
 • kontrola těsnosti motoru a únik provozních kapalin

OBJEDNEJTE SE K NÁM NA PŘEZUTÍ NEBO SERVIS

KONTAKT

Objednejte se k nám pomocí formuláře na levé straně
Můžete nám samozřejmě rovnou zavolat nebo napsat zprávu.