pneuservis

ZAJISTÍME PRO VÁS PNEUSERVIS I AUTOSERVIS

PNEUSERVIS

V Pneuservisu AS PNEUCARE v Praze – Hostivaři se mají jako v bavlnce především pneumatiky osobních a malých dodávkových vozidel. Vaše pneumatiky umíme přezout pomocí špičkové zouvačky značky John Bean T5000 nebo změřit jejich geometrii a vyvážit je díky automatickému laserovému stroji John Bean BFH 1000. Zároveň je můžeme celoročně uskladnit a opravit za pomoci materiálů renomované německé firmy REMA TIP TOP.
U nás není nic problém. Od vašeho příjezdu až do vašeho odjezdu. Od prvního okamžiku si budete jisti, že jste se ocitli ve správných rukou. Poté, co luxusně zaparkujete, ocitnete se v příjemném prostředí, kde se vás ujme profesionální tým odborníků na pneuservisní činnost. Mezitím, co se náš tým bude mazlit s vašimi pneumatikami, vy můžete využít WiFi, neztrácet čas a třeba pracovat. Kromě toho vám s chutí poradíme s výběrem pneumatik. Záleží jen na vašich přáních a finančních možnostech. Je samozřejmostí, že sériové pneumatiky máme celoročně uskladněny a čekají jen na to, až si je s sebou odvezete.

STROJE, KTERÉ PEČUJÍ O VAŠE PNEUMATIKY

V AS Pneucare se starají nejen lidé, ale i stroje. Ty nejkvalitnější a nejspolehlivější, které jsou na trhu k dispozici.

Zouvačka JOHN BEAN T5000 přezuje i Hammer

Plně vybavený automatický stroj pro disky 10"-24" s přídavným ramenem MH 320 pro snadnou demontáž a montáž nízkoprofilových sportovních a pneu Off Road. Přezouvá všechny běžné a nízkoprofilové pneumatiky.

Zouvačka CORGHI Artiglio 500 přezuje vaše kola aniž by se dotkla vašich ráfků

Zouvačka Artiglio 500 s pomocným ramenem je plně automatická zouvačka bez použití montážní páky, která se svou koncepcí zcela vymyká zažitému způsobu "přezouvání" pneumatik. Zouvačka Artiglio 500 je určená především pro demontáž a montáž nízkoprofilových, RUN-FLAT pneumatik sportovních a výkonných SUV vozidel.

Vyvažovací laserový stroj JOHN BEAN BFH 1000 maximalizuje správné vyvážení kola

Plně automatický stroj s laserovou jednotkou s CCD kamerou pro bezdotykové zadání všech dat kola, počtu a pozice paprsků a pro bezdotykové měření geometrie disku i pneumatiky. Pomocí geometrického minimalizačního programu dokážeme vyhodnotit nevyváženosti v jednom měřicím běhu. Po ukončení vyvažovacího procesu dojde k automatickému natočení kola do pozice pro umístění závaží. Řízení vyvažovačky zajišťuje PC s operačním systémem.

Vyvážení pomocí adaptéru HAWEKA SYSTEM pro prémiová kola

Vaše prémiová kola také umíme vyvážit pomocí adaptéru HAWEKA SYSTEM, který slouží k přesnému uchycení kol na vyvažovacím stroji. Většina pneuservisů používá standartní, univerzální matice a kužely. Pokud ale vlastníte výkonnou pneumatiku větších rozměrů a hmotnosti, je dobré použít právě HAWEKA SYSTEM. Ten pomocí přesných adaptérů a uchycení za otvory v kole vyváží zcela přesně a bez tolerance Vaši pneumatiku.

Huštení Pneumixem (dusík) prodlouží životnost vaší pneumatiky

Pneumix je směs dusíku a argonu, která neobsahuje žádný kyslík, vzdušnou vlhkost nebo výpary olejů, které jsou přítomné ve vzduchu z běžných kompresorů a diky těmto vlastnostem nedochází v pneumatice ke stárnuti pryže a oxidaci disku a ventilku. Nahuštěním pneumatik inertním plynem Pneumix zajistíte v pneumatikách konstantní tlak, což přispěje k nižší spotřebě a pomůže Vám to získat z pneumatik ten nejlepší výkon.

Z myčky Wulkan 200 budou pneumatiky vypadat jako nové

Pokud si budete přát, rádi Vám pneumatiky umyjeme v naší myčce.

Opravný materiál REMA TIP TOP šetří životní prostředí

Opravný materiál Rema Tip Top využívá pro opravy pneumatik metodu studené vulkanizace chemickou cestou. Při rostoucích cenách elektrické energie se používání samovulkanizačních záplat Rema Tip Top stalo nejekonomičtějším řešením oprav pneumatik. Tento způsob opravy pneumatik je navíc časově minimálně náročný.

DROBNÉ OPRAVY A SERVIS

K dispozici je také rychloservis, diagnostika řídících jednotek automobilu, výměna brzdových destiček, olejů, výfuků a drobné časově nenáročné opravy automobilů. Zdarma vám provedeme test vaší autobaterie.

OBJEDNEJTE SE K NÁM NA PŘEZUTÍ NEBO SERVIS

KONTAKT

Objednejte se k nám pomocí formuláře na levé straně
Můžete nám samozřejmě rovnou zavolat nebo napsat zprávu.