Ochranné folie

V AS Pneucare poskytujeme službu opravy poškozených litých disků. V případě oděrek a odřenin na Vašich hliníkových kolech Vám navrhneme a provedeme odbornou opravu leštění, rovnání, zavaření a lakování.

Získat nabídku

Přejít dál

ZAVAŘENÍ PRASKLIN U HLINÍKOVÝCH KOL

Časté dohušťování nemusí být vždy způsobeno závadou na pneumatice. V některých případech se může jednat o defekt ráfku hliníkového kola. Takovou závadu opravíme tím, že prasklinu svaříme a hliníkový disk následně vyrovnáme.

ROVNÁNÍ HLINÍKOVÝCH KOL

Tato forma opravy je vhodná, pokud je hliníkové kolo zdrojem vibrací a chvění, které se přenášejí do volantu. Taková jízda ovlivňuje Váš komfort za volantem, ale také poškozuje ložiska kol, ramena a tlumiče.

LEŠTĚNÍ A LAKOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH KOL

Pokud jste si odřeli Vaše kola u obrubníku, ještě to neznamená, že musíte nutně kupovat nová. Máme pro vás rozhodně levnější řešení. Rozsah poškození odborně posoudíme a navrhneme vám možnosti opravy. Ve většině případů se provede oprava jen na poškozené části kola. V případě nutnosti opravíme kolo celé.

Rozsah prací opravy hliníkových kol předem stanoví naši mechanici na základě posouzení defektu.

Kde nás najdete?

AS Pneucare
Štěrboholská 41, 102 00 Praha

Po ― Pá: 7:00 ― 17:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

info@as-pneucare.cz
+420 608 257 777

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: PSJ Visoin s.r.o., Štěrboholská 1560/41, 102 00 Praha 10 - Hostivař, Česká republika, IČ: 03053636, DIČ: CZ03053636. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 227020.

Přejít zpět