Ochranné folie

V AS Pneucare poskytujeme službu opravy poškozených litých disků. V případě oděrek a odřenin na Vašich hliníkových kolech Vám navrhneme a provedeme odbornou opravu leštění, rovnání, zavaření a lakování.

Získat nabídku

Přejít dál

ZAVAŘENÍ PRASKLIN U HLINÍKOVÝCH KOL

Časté dohušťování nemusí být vždy způsobeno závadou na pneumatice. V některých případech se může jednat o defekt ráfku hliníkového kola. Takovou závadu opravíme tím, že prasklinu svaříme a hliníkový disk následně vyrovnáme.

ROVNÁNÍ HLINÍKOVÝCH KOL

Tato forma opravy je vhodná, pokud je hliníkové kolo zdrojem vibrací a chvění, které se přenášejí do volantu. Taková jízda ovlivňuje Váš komfort za volantem, ale také poškozuje ložiska kol, ramena a tlumiče.

LEŠTĚNÍ A LAKOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH KOL

Pokud jste si odřeli Vaše kola u obrubníku, ještě to neznamená, že musíte nutně kupovat nová. Máme pro vás rozhodně levnější řešení. Rozsah poškození odborně posoudíme a navrhneme vám možnosti opravy. Ve většině případů se provede oprava jen na poškozené části kola. V případě nutnosti opravíme kolo celé.

Rozsah prací opravy hliníkových kol předem stanoví naši mechanici na základě posouzení defektu.

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

AS Pneucare
Štěrboholská 41, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-pneucare.cz
+420 608 257 777

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: PSJ Visoin s.r.o., Štěrboholská 1560/41, 102 00 Praha 10 - Hostivař, Česká republika, IČ: 03053636, DIČ: CZ03053636. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 227020.

Přejít zpět